Skúsenosti s používaním Prostamin Forte

Skúsenosti s používaním kapsúl Prostamin Forte z prostatitis Frank z Düsseldorfu

Prostatitída takmer zničila moju rodinu

Mám 38 rokov a pred šiestimi mesiacmi sme sa s priateľkou po 5 rokoch zasnúbenia konečne vzali. Nikdy predtým sme nemali problémy so sexom, máme sa veľmi radi a je nám spolu dobre. Ale ako šťastie, pred dvoma mesiacmi som začal mať zdravotné problémy. Najprv sa objavili ťahavé bolesti v podbrušku, potom bolo ťažké močiť, akoby vo vnútri niečo prekážalo. Na pozadí toho všetkého som začal byť podráždený, pretože som nechápal, čo sa deje a stále som nechcel navštíviť lekára. Nastali problémy so spánkom a samozrejme aj so sexom. Moja príťažlivosť klesla na nulu. Moja žena sa ma snažila podporiť a požiadala ma, aby som išiel k lekárovi, a keď videla môj chlad v posteli, rozhodla sa, že som sa do nej nemiloval a chodím s inou ženou. Nemohol som sa s ňou podeliť o svoj problém, hanbil som sa, zdalo sa, že toto sa stáva len starým ľuďom. Moje manželstvo bolo na pokraji krachu.

Ako som sa dozvedel o Prostamin Forte

Prostamin Forte kapsuly v blistri

Keď sme sa dali do rozhovoru s kolegom, všimol si, že vyzerám zle. Zrazu som mu povedala o svojich problémoch. Odporučil pozrieť si oficiálnu stránku Prostamin Forte a povedal, že s manželkou majú vďaka tomuto lieku druhé medové týždne. Čítal som recenzie komponentov, recenzie skutočných používateľov, komentáre lekárov. Páčilo sa mi, že zloženie tohto lieku na prostatitídu je prirodzené, z rastlinných látok a zinku. Opisuje aj spôsob použitia a uvádza indikácie na použitie. A rozhodol som sa vyskúšať, objednal som si kapsuly, tri balenia, aby som vypil celý kurz.

Výsledok prijatia

Užíval som jednu kapsulu každý deň. V priebehu niekoľkých dní som si všimol zlepšenie, bolesť sa znížila a ja sám som sa upokojil. O týždeň neskôr som si zrazu uvedomil, že naozaj chcem svoju ženu a mali sme len šialený zmierlivý sex. Po mesiaci som sa úplne zotavila a náš sexuálny život bol opäť taký istý. Tieto kapsuly mi teda zachránili nielen zdravie, ale aj lásku.